Вулканічний хребет

Смерековий камінь розташований в межах національного природнього парку "Зачарований край". Тут розташована більша частина водозбірної території однієї з приток найбільшої річки Закарпаття Тиси – р. Боржава, збереглися букові праліси, багате біологічне різноманіття, значна історико-культурна спадщина, сформувалися унікальні скельні ландшафти. На території парку знаходяться унікальні природні об’єкти, зокрема. "Зачарований край" - відзначається своєрідними рідкісними формами скельного рельєфу. Тут у результаті водно-повітряної ерозії виникли оригінальні кам’яні утвори висотою до 100 м. Окремі з них мають назви Стрімчак, Кам’яна Смерека, Кам’яний Верблюд, Руїни Замку, Тронний камінь, тощо. Такі виступи часто нагадують фігури різних тварин та предметів, тому це чудове місце, де можна всістись позручніше та потренувати свою уяву.
Соколів камінь - надзвичайно красива скеля з дивовижними краєвидами в Східних Карпатах. На шляху до неї, в лісі, вам зустрінуться ціковаї форми кам'яні виступи. Свіже лісне повітря, панорама на кілька сел та унікальні форми виступів обов'язково залишать вам незабутні враження.
Маршрут на гору Плишка є найбільш популярним в зимовий сезон, причиною уьому слугує наявність на її схилах добрих умов для гірськолижного спуску. На самій вершині є кілька сервісних споруд. Для ужгородців це чудове місце для відпочинку в вихідні дні. Проте в літній час підйом на Плишку має свої переваги. За кілька годин з міста ви потрапите на вершину гори, з якої відкривається дивовижний краєвид на Ужанську долину, хребет Синаторія та Антоловецьку поляну.
Кажуть, що вершина гори - це кратер давно застиглого вулкана, оточений земляним валом. На горі, а саме на її західному схилі, знаходиться Ворочевське озеро, що має два заглиблення діаметром по 50 метрів, вчені стверджують, що це два кратери на схилі гори. Висота Антоловецької поляни - 968 метрів. Висотна частина покрита густим лісом, переважну частину якого складають дуб, бук та граб. Тут також росте безліч рослин з Червоної Книги України, зокрема підсніжники, гірські лілії. З південної сторони схилу, на якому розташований Невицький замок, розташований стовп вулканічного туфу висотою понад 10 метрів. Цікаво, що на його вершині росте розкішне дерево, шо слугує своєрідною символічною прикрасою.