Пансіонати

Пансіонат "КАМЯНКА"

Перевага «Кам’янки» в свободі. Ви вільно обираєте чим зайнятись. База відпочинку «Кам’янка» має приватного інструктора, який покаже Вам найцікавіші куточки Міжгірщини і розповість цікаві легенди. База відпочинку «Кам’янка» розташована на території НПП Синевир. Природа тут вражає. Ліс довкола мішаний, тому особливо гарний восени. У річках водиться багато риби: харіус, форель озерна, райдужна та річкова. Тож рибалки також зможуть зайнятись улюбленою справою. Гірськолижний витяг завдовжки 650 м. розташований на північному схилі гори Кам’янка. Траса має три види спусків, що різняться за складністю.Запросять Вас і до фінської сауни з басейном. Для дітей на території бази споруджено дитячий майданчик. Поряд з гірськолижним витягом знаходиться гуцульська колиба. Тут можна в перерві між катаннями на лижах добре відпочити і зігрітися гарячим домашнім, закарпатським вином, запашним чаєм, кавою, скуштувати гарячий шашлик, гарячі бутерброди з бужениною та сиром, картоплю печену із салом та багато інших страв.На замовлення Вас може привітати колектив троїстих музик, які виконають для Вас колоритні верховинські коломийки та сучасні мелодії.Для ближчого ознайомлення з природою Карпат Вас можуть покатати по горах на санях запряжених конями.Можете спробувати всі розваги або ж створити свій власний «коктейль» відпочинку. Вибір за Вами!

http://www.kamyanka.com.ua

тел.:   +380 50 435 38 98          
тел./факс:   03146 22 653

 

Санаторій "Шаян"

Санаторий Шаян це один з самих відомих санаторіїв в Закарпатті завдяки своєму розташуванню, медицинській базі і мінеральним водам. Санаторій Шаян розташований на берегу ріки Тиса и оточений горами с трьох сторін, що створює прекрасні умови для відпочинку від .місько суєти. Багаточисленні джерела вуглекислих мінеральних вод є основним лічбовим фактором санаторію, а основним лічбовим профілем є гастроентерологічний. Санаторій Шаян складається з двох корпусів і готовий прийняти 200 чоловік. Також вам не доведеться нудьгувати так як у санаторія розвинена інфраструктура.
Санаторій Шаян знаходиться в 18 км. від міста Хуст. Він розташований на березі ріки Тиса в долині Шаян, далеко від транспортних магістралей і великих міст. Санаторій Шаян надає 3-х разовое дієтичне годування в своїй столовій.
Інфраструктура полягає в наявності лічбового корпусу і двох спальних, соляної кімнати, кріосауни, фіто-бочки, столової, косметичного салону, бібліотеки, бювету з мінеральними водами, настольного тенісу, майданчика для волейболу, парковки, аптеки, банкомату, ринку, екскурсій і походів, конференц-залу.

В 100-метрах від "Зірки Шаян" можна відпочити на озері "Новий сезон"