Події

Гора Пікуй — найвища вершина Вододільного хребта, вона виростає на межі двох областей: Львівської та Закарпатської. Висота гори — 1 408 м над рівнем моря. Схили густо поросли буками і ялівцем.
Пікуй — мальовничий куточок Карпат, що дозволяє побачити не тільки дикі ліси, але й альпійські луки. Краєвиди біля вершини вражають уяву: очам відкриваються таємничі урвища та грізні скелі. Оскільки це найвища географічна точка Львівської області, на туристів чекає приголомшливе розмаїття пейзажів. Неподалік від Пікую, на висоті 1 200 м над рівнем моря, розташований перевал “Руська Путь” — він має історичне значення, адже саме тут проходив торговий, а інколи й військовий шлях з Заходу на Схід. Також поблизу від вершини причаївся водоспад Воєводин, і хоч путь туди далеко не легкий, проте дивовижне видовище того варте.
Нещодавно проводилась екскурсія до Княгинського метеориту, що впав на територію України в 1866-у році. Це найбільший метиорит, що падав на території Європи. Його основну частину, вагою понад 255кг знайшов мешканець села Василь Кривяник, проте за кілька волів віддав Антону Покорному, який передав його в свою чергу Імператорському музею в Відні. Він став настільки відомим, що подивитись на нього приїзжали Чарльз Дарвін та Жюль Верн, перший навіть під час його досліджень знайшов сліди живих організмів на ньому, що, нажаль, виявилося хибним висновком.
Нашим друзям з клубу ALPFOX вдалось зробити майже неможливе - придбати останній випуск передвоєнної мапи Закарпаття. Цінність цієї речі для нашого клубу важко переоцінити, адже це справжня реліквія географії нашого краю.

 

В Ужгороді зацвіли сакури

На вулицях Ужгорода відбулась очікувана всіма подія - зацвіли сакури. Безліч гостей завітали до нас щоб насолоджуватись мальовничими пейзажами міста.
Нам навіть пощастило зустріти Антона Ковача - видатного уркаїнського художника, що не зміг встояти перед дивовижним видовищем і взявся за пензля.