Сільські садиби

Садиба "у Петровція"

Садиба "У Петровція" знаходиться недалеко від заповідника і гірської річки. Котедж в мальовничому краї з хорошим сервісом і затишними номерами гарантує повноцінний відпочинок в Закарпатті. Гості можуть відправитися на збір грибів та ягід, ловлю форелі, яка потім буде приготовлена, піти в гори, покататися на конях.

Сільська садиба "Зірки над Черною"

Сільська садиба "Зірки над Черною" - чудове місце для тих, хто хоче відпочити від буденності, проживання в умовах кантрі-туризму. Чудові краєвиди, традиційні місцеві страви, свіже повітря і атмосфера єдності з природою.
Адміністратор тел. +380 50 826 07 76

Cільська садиба "Бокораш"

Чудове місце з мальовничою природою та комфортними умовами. Ідеально підійде для любителів і пасивного і активного відпочинку.
Україна. Закарпатська обл. Міжгірський р-н с. Синевир 1422  
Гичка Іван Михайлович  
Тел./факс: 8 (246) 27 697  
Моб.тел.   8 097 431 84 63   Михайло  
Моб.тел.   8 097 647 82 08   Іван      

Колиба "Гарячий гуцул" в селі Синевирська Поляна

Орігінальна гуцульська колиба розташована в с.Синевирська Поляна Міжгірського району. Поруч, в декільках метрах - озеро Синевір - гордість Закарпатського краю. Смачні страви закарпатської кухні, які приготовлені за старовинними рецептами прийдуться до смаку вибагливому клієнту.

Мисливська колиба "Шипіт"

Невелика мисливська садиба знаходиться в затишному місці в горах. Поруч розташований водоспад Воєводин. Комплекс представлений трьома невеликими дерев’яними будинками з двомісними номерами, які обладнано дерев’яними меблями. Також господарі садиби пропонують кінні прогулянки і навіть кінні тури на декілька днів, що передбачають триразове харчування та проживання в наметах.